Kormányablakbusz érkezik 2026. 07. 23-án

2026.07.23

A régi személyi igazolványok cseréje ez év július 31. napjáig kötelező!
Tekintve, hogy jellemzően ilyennel az idősebb korosztály rendelkezik, ezért igényeltük a kormányablakbusz Tápiószentmártonba való kitelepülését, hogy megkönnyítsük a helyiek ügyintézését.
Természetesen a plakáton leírt ügyek mindenki számára igénybe vehetőek a buszon!

A kormányablak-busz 20226. július 23-án (csütörtök) érkezik a Kultúrházhoz és 09.00-12.00 óra között vehetik igénybe az elérhető szolgáltatásokat.

Többek között az alábbi ügyek intézhetőek:
személyazonosító okmány (személyi igazolványjogosítvány, útlevél), lakcímigazolvány, lakcímbejelentés, diákigazolvány, ügyfélkapu-regisztráció

Illetékfizetésre csak bankkártyával van lehetőség.

További Események