Hirdetmények
Tápiószentmárton hrsz.: 3344
- Iktatási szám: TSZ/6468/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 28.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. október 27.
- A hirdetmény tárgya: Ingatlan árverés – Tápiószentmárton hrsz.: 3344
- Hirdetmény megtekintése
Hirdetményi kézbesítés Molnár Péter részére
- Iktatási szám: TSZ/6480-2/2026
- Kifüggesztés napja: 2026.08.27.
- Levétel napja: 2026.09.14.
- Tárgy: Végzés és keresetlevél kézbesítése Molnár János részére
- Utolsó ismert cím: 2711 Tápiószentmárton, Tavasz utca 30.
- Hirdetmény megtekintése
Hirdetményi kézbesítés Molnár János részére
- Iktatási szám: TSZ/6480-1/2026
- Kifüggesztés napja: 2026.08.27.
- Levétel napja: 2026.09.14.
- Tárgy: Végzés és keresetlevél kézbesítése Molnár János részére
- Utolsó ismert cím: 2711 Tápiószentmárton, Tavasz utca 30.
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 1480
- Iktatási szám: TSZ/6191/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 20.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. október 19.
- A hirdetmény tárgya: Ingatlan árverés – Tápiószentmárton hrsz.: 1480
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 0198/49
- Iktatási szám: TSZ/6321/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 14.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. szeptember 14.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya: Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0198/49
- Kategória: Föld (adásvétel/haszonbérlet)
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 0166/181, 0308/54
- Ügyiratszám: 328/2026.
- Iktatási szám: TSZ/6215/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 06.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. szeptember 04.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya:
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0166/181
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0308/54 - Kategória: Föld (adásvétel/haszonbérlet)
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 3211/4
- Ügyiratszám: 314/2026
- Iktatási szám: TSZ/6211/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 06.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. szeptember 07.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya: Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 3211/4
- Kategória: Föld (adásvétel/haszonbérlet)
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.:0608/2, 0607/3, 0598/1, 0596, 0568/1
- Ügyiratszám: 208/2026
- Iktatási szám: TSZ/6212/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 05.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. szeptember 04.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya:
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0608/2
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0607/3
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0598/1
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0596
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0568/1 - Kategória: Föld (adásvétel/haszonbérlet)
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.:3006/6
- Iktatási szám: TSZ/6213/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 05.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. szeptember 04.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya: Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 3006/6
- Kategória: Föld (adásvétel/haszonbérlet)
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.:0279/38, 0279/39
- Iktatási szám: TSZ/6214/2026
- magyarorszag.hu portálon való közzététel idõpontja: 2026. augusztus 05.
- A jog gyakorlására nyitva álló határidő utolsó napja: 2026. szeptember 04.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya:
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0279/38
Adás-vétel – Tápiószentmárton hrsz.: 0279/39 - Kategória: Föld (adásvétel/haszonbérlet)
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 3137/4
- Iktatási szám: TSZ/5728/2026
- Kifüggesztés idõpontja: 2026. június 29.
- A hirdetmény tárgya: Folyamatos ingatlanárverési hirdetmény hrsz.: 3137/4
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 1877
- Iktatási szám: TSZ/5109/2026
- Közzététel idõpontja: 2026. május 07.
- A hirdetmény tárgya: Ingatlanárverés – Tápiószentmárton hrsz.: 1877
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 2145/1
- Iktatási szám: TSZ/5093/2026
- Kifüggesztés napja: 2026. május 6.
- Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
- A hirdetmény tárgya: Ingatlan árverés hrsz.: 2145/1 hrsz.
- Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 2404
Iktatási szám: TSZ/4751/2025.
Kifüggesztés napja: 2025. december 10.
Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
A hirdetmény tárgya: Ingatlan árverés hrsz.: 2404
Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 2502/1
Iktatási szám: TSZ/3979/2025.
Kifüggesztés napja: 2025. szeptember 1.
Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
A hirdetmény tárgya: Ingatlan árverés hrsz.: 2502/1
Hirdetmény megtekintése
Tápiószentmárton hrsz.: 2416/1
Iktatási szám: TSZ/2091/2025.
Kifüggesztés napja: 2025. május 7.
Föld fekvése szerint illetékes települési önkormányzat: Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzata
A hirdetmény tárgya: Ingatlan árverés hrsz.: 2416/1 hrsz.
Hirdetmény megtekintése